Zimní a Vánoční dekorace z Aliexpress

října 05, 2018

Ahoj holky :*

Dneska se společně podíváme na úlovky z aliexpress. Tentokrát se zaměříme na dekorace v zimních obdobích a především v období Vánoc. Na této stránce najdete od všeho něco - ale hlavně dekorace a to za zlomek ceny! Miluju kik a pepco na dekorace♥ ale přece jen z číny je to levnější a dají se tam najít super věci! Například takové, které znám z doby kdy jsem byla malá - 90 léta - to byl hit mít na stromečku takové malé dárečky, santa claause, ptáčky a tak. I tohle se dá najít v čínském eshopu!


Tento roztomilý Santa byl velkým hitem loni a nemálo žen si je dělaly doma samy - já bych si na to sama asi netroufla, ikdyž možná příští rok pro dcerku to vyzkouším. Nicméně tito santové jsou u nás k dostání, avšak za úplně jinačí částky. Na internetu najdete spoustu návodů jak je vyrobit. já vám sem dám odkaz na video na youtube s podrobným návodem. Stál mě něco okolo 75 korun a zakoupíte ho zde. Za tu cenu je dosti velký, takových 15-20 cm bych tipla. (jen odhad)


Už loni, když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná a taky jsme měli doma šíleně agresivního králíka, který demoloval vše, co se mu nelíbilo - rozhodla jsem se v Tescu koupit plastové ozdoby (perníček) a tak jsem mrkla na ali a viděla tyhle cukrátka. Až potom mi došlo, že jsem si měla vzít červené, když máme bílý stromeček. - ale možná je ještě objednám. Za tu cenu by byl hřích je tam nechat. Stály mě něco kolem 8 korun ve výprodeji zde


Červené mašličky jsou věc, která se mi hrozně líbila když jsem je někde viděla, dát je ale na stromeček mě nikdy nenapadlo, Používala jsem je k balení Vánočních dárků. Jelikož máme ale bílý stromek, tak budou vypadat fakt úžasně! Stály mě něco kolem 15 korun v akci zde.


Když jsme byli malí (děti 90ek) - tyhle ozdoby vládly česku - a já si moc dobře vzpomínám, jak ráda jsem je dávala na náš stromeček. Proto jsem se rozhodla zkusit je objednat i nám. Jelikož máme malé miminko tak chci kupovat ozdoby a dekorace spíše plastové a takové, co nejdou rozbít. Mají pouze 1 variantu a stály asi 8 korun a to zde.


Malincí santíkové - to je další taková věc z 90ek. Taky si nemůžete vybrat barvu a co se týče kvality nic moc, jelikož na některých částech chybí třpytky, ale co se dá dělat :D Koupíte na tomto odkaze.

You Might Also Like

0 coment�rios

Děkuji za každý komentář :)

Labels