Objednávka z knihydobrovsky♥

srpna 25, 2018


Je to sotva pár dnů co jsem zjistila, že skoro všechny e-shopy mají dopravu zdarma nad 300 kč.
Trvalo to tuším asi 3 dny a jednalo se o spoustu stránek. Rozhodla jsem se proto mrknout na stránku https://www.knihydobrovsky.cz/Už delší dobu jsem si chtěla pořídit dětské knihy, jelikož chci doma zavést to, že miminku budu po obědě číst pohádky a zkoušet tímto uspávat. Už před objednáním jsem věděla, že chci pohádky W.Disney. Našla jsem dětské knížečky za 18 kč jednu - v tu chvíli jsem si říkala, že to beru. Myslela jsem si, že to bude taková ta tenká avšak tvrdá vazba. Nakonec je knížečka z papíru, ale vůbec to nevadí - svůj účel snad splní.


Knížka o úklidu je nečekaně pro mě, mám už jednu v knihovně a to sice od Marie Kondo.  Je to sice takové kapesní balení, ale o to víc je super, že si ji můžu vzít všude sebou. Už se na ni moc těším!Článek není nijak sponzorovaný, výrobky jsem si koupila sama za své vlastní peníze.

You Might Also Like

10 coment�rios

 1. Krásné pohádky, všechny si pamatuji téměř nazpaměť :) uplne bych se někdy vratila do dětských let.

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé to ani nevím, že spousta eshopů má poštovné nad 300kč zdarma, asi nikde není žádný seznam viď? :D :D Pohádky W.D. naprosto miluju! Jako malá jsem byla i v Disneylandu a pamatuju si, jak tam chodili moje oblíbené postavičky - Micky Mouse, princezny a pod :D :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 3. Jůů, tak ty jsou krásné. Koukala jsem v pátek v levných knihách na dětské knihy, a kdybych měla dítě, tak asi odnesu tak 25 knih. Mají tam krásné knihy pro děti :-)
  goodmoda.blog.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já do knihkupectví nemohu :D odnesla bych si všechno

   Vymazat
 4. Tyjo, knížka za 18 Kč, to je paráda!:) Disney je super:)

  OdpovědětVymazat
 5. Jeej, Bambiho miluju:D. Krásné knížky jsi pořídila:)
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář :)

Labels