Velká letní giveaway♥

července 27, 2018

Ahoj kočky, mám pro Vás letní giveaway! :)

Podmínky pro zúčastnění:
 • odebírat mě na Instagramu - odkaz je zde
 • stát se pravidelným čtenářem 
 • napsat do komentářů svůj email a co plánujete tohle léto
 • číslo sady, kterou chcete vyhrát
 Sada číslo 1Sada číslo 2


Sada číslo 3


Soutěž ukončím 20.8.2018 :) hodně štěstí!

You Might Also Like

11 coment�rios

 1. Pravidelným čtenářem jsem a o sledování na instagramu jsem už požádala :)

  Co se týče plánů na zbytek léta, tak bych si ráda udělala výlet do Karlových Varů, což je pro nás Ostraváky trošku z ruky :) A začátkem září možná ještě na skok do ciziny :)

  A ráda bych vyhrála sadu číslo 1 :)
  elleabouteverything@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Tady tě sleduju pod svým jménem, na insta pod blogem WantbefitM, mail michalkasislerova@seznam.cz. Na léto nic moc v plánu nemám, chodím do práce :) Ale už jsme s přítelem byli na welness, několikrát v kině, potkala jsem novou kamarádku v Praze. Co bude dál se uvidí :) Ráda bych ale vyjela aspoň na pár dní za hranice :) Nejvíce se mi líbí sada 3. :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, přes GFC sleduji jako Simona Zahrádková,na IG jsem požádala o sledování jako ssimka.2007 mail je ssimka@centrum.cz Léto mám spíše pracovní, v červnu jsme procestovali Moravský kras, určitě doporučuji. A pak je také léto ve znamení příprav, začátkem září máme totiž svatbu, takže je toho až až :-).

  OdpovědětVymazat
 4. Na instagramu tě již taky sleduji =) Můj e-mail : z.gabrielka@centrum.cz. Plány zatím žádné nemám ale určitě budou nějaké výlety po našich hradech a zámcích. Líbí se mi sada č.3. Hezký víkend =)

  OdpovědětVymazat
 5. Sleduji pod účtem Pavla Kopuletá a na IG jako All my cosmetics :-) na léto nic zásadního neplánuji, ani k moři se nedostaneme, spíš malé výlety po našich končinách :-) kdyby se na mě usmálo štěstí, vybrala bych si řadu číslo 3. Můj email je Paja.Kopuleta@seznam.cz.

  OdpovědětVymazat
 6. Na instagramu tě sleduji jako annp1418 a tady přes GFC jako Anna. V létě plánuju hlavně výlety po okolí, protože hlavní dovolenou mám až na podzim, tak si to léto musím nějak užít tady :) V případě výhry by mi největší radost udělala sada č. 3 :) annp1418@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Sleduji tě jak tady, tak aj na instagramu :) No a můj srpen bude spíše šetřící, protože bych v září chtěla letět s přitelem na dovolenou :) tak snad nám to vyjde. Všechny sady jsou krásné, ale nejvíc by se mi líbila hned ta 1. :) a můj email je zuzanicaa@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. Na IG jsem tě požádala jako Misa.Pavlikova
  GFC Miška
  Misa.Pavlikova15@gmail.com
  Sada číslo 3
  A co dělám přes léto, pracuji. :) Jelikož jsem v Anglii, tak na dva týdny jsem byla na dovolené v Česku u rodičů a dobře bylo. :) A teď znovu práce a práce.

  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 9. Sleduji tě tady i na instagramu jsem požádala :)
  na léto mám spíš plán vyrazit po česku a pak možná někam na prodloužený víkend s kamarádkou :)
  mygoldenmind@seznam.cz
  sada č.3

  OdpovědětVymazat
 10. Na ig jsem tě požádala, tady tě sleduju jako Petra Mezírková (petul98.blog.cz)
  Máme v plánu s přítelem navštívit zámky tady v ČR - Červená Lhota, Vranov nad Dyjí, možná Hluboká :)
  petra.mezirkova@seznam.cz
  sada č. 3

  OdpovědětVymazat
 11. Moc ráda bych se zapojila, ale bylo by to moc komplikované s dopravou, kdybych náhodou vyhrála. I tak jsem tě ale následovala a tak :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář :)

Labels