Věci pro miminko z čínských eshopů

července 15, 2018


Tuhle rozkošnou panenku jsem viděla na Vinted v jednom fóru, kde slečna psala, že ji koupila za 400 kč od nějaké slečny co je "šije" :D jasně, šije a proto je jich celý aliexpress. Tato je menší, má tak 10-15 cm a je na uchycení, například na kočárek. Co se týče kvality ušití jsem hodně spokojená, jelikož nikde netrčí nitě ani nemá žádný kaz. Kdyby mi někdo řekl, že stála několik stovek a je z nějakého obchodu s kojeneckým zbožím tak bych věřila.

85 kč / koupíš zdeZávěsná hračka na kočárek, skvělá kvalita a výborně ušito - žádné nitky nikde nečouhají. Řekla bych to, co u prvního plyšáka a to sice, že bych nepoznala rozdíl mezi hračkou z hračkářství a z tohohle eshopu.

49 kč / koupíš zdeDřevěný klip na dudlík jsem objevila na stránce Fler, kde jsem si jej chtěla zakoupit, ale když jsem viděla cenu kolem 200 kč málem se mi protočily panenky, za takovou blbůstku tolik peněz? no, masakr co vám budu povídat. Mrkla jsem na Aliexpress a během pár minut mi vyjelo několik druhů, rozhodla jsem se vzít tento - celo dřevěný.

30 kč / koupíš zde


Další, trošku více princeznovský klip na dudlík. Původně jsem myslela, že bude celo dřevěný, ale nakonec je dřevěná jen hlava medvěda a kytička, zbytek je plast. Kvalita ale výborná.

32 kč / koupíš zde


Plastové chrastítko za pár kaček se mi hrozně líbilo, tak jsem ho prostě vzala.

28 kč / koupíš zde


Hajánek jehož kvalita mě vážně překvapila. Opět jsem našla na fleru kolem 150 kč za kus a nebyly ani tak hezké. Materiál je úžasný, takový miminkovský :) hrozně měkkoučký a malá s ním ráda usíná. Žmoulá si ho ručičkama když jde spát. Rozhodně až bude v akci opět koupím pár dalších v případě, že by ho ztratila nebo poblinkala ať máme náhradního.

60 kč (já kupovala za 38 v akci) / koupíš zde


Kousátko pro miminka jsem taky našla na Fleru a vypadaly stejně, ale stály majlant. Na ali jsem jich našla spoustu a vypadá dost kvalitně. Látka se dá oddělat a vyprat, což dělám se vším co mi přijde ať už z číny, nebo co koupím v obchodě. Pokud se malé bude kousátko líbit objednám jich rozhodně víc.

21 kč/ koupíš zde

You Might Also Like

5 coment�rios

 1. Moc se mi líbí ty dřevěné hračky. Taky jsem se setkala už s pár lidmi, co prodávali za draho věci z ali, kolikrát je lepší se nejprve podívat tam

  OdpovědětVymazat
 2. Ty věci jsou taaak roztomilé! Krásné věci jsi vybrala :) Taky když vidím něco drahého v obchodě tak se mrknu na ali, jestli to tam neprodávají za pomalu třetinovou cenu a často to tam najdu :D

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 3. Ty věci pro miminka jsou vždycky tak roztomilé. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 4. Super věcičky a za krásné ceny, tak snad se budou malé líbit :).

  TheBlondieTale

  OdpovědětVymazat
 5. Pekné hračky! Je ale smutné, že čoraz viac a viac ľudí vydáva aliexpress výrobky za "ručnú" výrobu .. Veď to je zavádzanie spotrebiteľa! ❀✿

  Blog de la Licorne

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář :)

Labels