Nový vzhled blogu + změny které nastanou

dubna 28, 2018

Image by hanshaferkorn
Určitě jste si všimly nového propracovanějšího vzhledu, teď se ale podíváme na změny, které brzy přijdou. Snad vás něco z toho mile překvapí. Kdyby jste měli nějaké názory nebo poznatky co bych měla na blogu ještě předělat, určitě napište do komentářů.

Změna číslo 1 : Psaní článků v češtině i angličtině

Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla pro psaní recenzí jak klasicky v českém, tak i v anglickém jazyce. Narazila jsem na tohle na jednom blogu a jelikož už jsem i já zaznamenala, že mi komentují články slečny které nepocházejí z česka, tak abych jim ulehčila čtení a překládání článků rozhodla jsem se pro tuto alternativu. V praxi to bude vypadat tak, že černě budu psát v češtině a pro angličtinu zvolím růžové písmo.

Změna číslo 2 : zvýšená aktivita na blogovém instagramu

Jak možná víte, odkaz na instagram jsem zde dávala, ale bylo to na můj osobní. Teď bych chtěla mít instagram jen na blog, to znamená, že budu přispívat když se něco na blogu bude dít, stejně tak jako budu přidávat i fotky z klasického života. Instagram bude soukromý, ale budu povolovat přístupy.

Změna číslo 3 : nové návody na blogu

Jelikož tahle rubrika je asi nejoblíbenější, rozhodla jsem se vyhledávat návody na zahraničních stránkách a pokusím se je pro Vás přepracovat tak, aby jste jim dostatečně porozuměli. Tyto rady ale již neocení jen ti, kteří s blogem začínají - nýbrž i ti, kteří ho mají hezky rozjetý a zajetý.

You Might Also Like

5 coment�rios

 1. Super, těším se na změny. Šablonu jsem si před pár dny taky změnila. Tahle vypadá skvěle. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Super! :) Tieto zmeny sa mi páčia a chválim aj nový design je cute! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Hele myslím, že blogerky z cizích zemí to ani nečtou, nepřekládají nic, jenom doufají, že jim oplatíš komentář či sledování přes bloger :) Ale jinak super změny! Těším se na nové návody.

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to nedělám :D já nesleduji lidi,kteří mě nezajímají. Blog mě musí něčím zaujmout a poté až sleduji :)

   Vymazat

Děkuji za každý komentář :)

Labels