Můj Super Box : Limitovaná edice pro muže

dubna 22, 2018


Dneska se podíváme na recenzi ze stránky můj super box v limitované edici pro muže. Většinou kupuji limitky domácnosti nebo kosmetiky, ale tomuhle boxu jsem neodolala. :) Box přichází první středu v dalším měsíci.


Co mám na těhle boxech hodně ráda je tenhle informační letáček o produktech, které jsou ukryty vevnitř boxu. Hrozně se mi líbí ten desing, díky kterému i box objednávám. Mají to hezky propracované a teď už se podíváme na recenzi níže.


Tyčinka Oreo byla připravená jako dáreček pro nás, pro přítelkyně ať prý máme taky co mlsat. Musím říct, že oreo nemám ráda, ale v téhle tyčince mi opravdu hodně hodně hodně chutná. 

Tuc Sweet Chilli můj muž není zrovna na slané pochutiny, spíše si pochutnává na různých čokoládkách a takhle, ale pro návštěvy to bude myslím si ideální - nebo jako předkrm k letní grilovačce s pivečkem pro ně.

Kečup s příchutí Barbecue byl asi nejlepší výrobek pro mého drahého. Miluje všechny různé omáčky, dresingy a různé omáčky, které si dá ke všemu (vajíčka, párky nevyjímaje) Za tenhle kečup dostáváte palec nahoru, protože je opravdu super!


Z kávičky jsem nadšená hlavně já. Kdysi jsem ho v nějakém boxu měla a musím říct, že káva chutnala snad všem. Přítel sice kávu nepije, ale pro návštěvy a ideálně pro mě je skvělá. Moc díky!

Energy drinky jsou mimo mě nejen teď kvůli těhotenství, ale až na jeden nejmenovaný kaktusový energy drink mě prostě nechutnají. Přijdou mi přeslazené a účinek je podle mě jen v hlavě. Přítel je ovšem z energy drinku nadšený a šetří si ho.

Coca Cola s příchutí třtinového cukru byla pro nás oba úplná novinka, ale za nás povedená novinka! Příteli chutná, mě přišla - možná i díky těm chutím teď - jako RC Cola, kterou necháte vyvětrat 2 dny :D není nad klasickou CC


A teď se přesuneme do kosmetiky, na kterou jsem byla hodně hodně zvědavá.

Sprchový gel je za nás TOP výrobek z celého boxu, nebo alespoň pro mě. Vůní mi připomíná Mojito, nemůžu si pomoct, ale já tam cítím limetky a mátu. Hned ten den jsem přítele dostrkala, aby se s ním večer umyl a musím říct, že jsem v té koupelně chtěla umřít :D (obrazně řečeno, nádherná vůně)

Deodorantů není nikdy dost a informace, že neobsahuje hliníkové soli je ještě lepší.

Věc, ke které nevím jak přítele donutit je tento krém na obličej od Ziaja. Jsem hrozně zvědavá jak bude vypadat a co bude na pleti dělat, jenže možná to znáte..máte některá chlapa, který tvrdí, že je přirozeně krásný a žádné krémy nepotřebuje? :D 

Vzorek vůně voní docela hezky, ale máme jich asi 7 takže není třeba větší. A ubrousky vhodné na sport se hodí asi vždy. Za mě docela dost povedený box. Cena bych řekla odpovídá produktům.


[ Článek není nijak sponzorovaný, box jsem si zakoupila sama za vlastní peníze ! ]
Cena boxu byla 379,-
Odkaz na objednání boxu najdete zde

You Might Also Like

4 coment�rios

 1. Můj muž by tohle opravdu ocenil, až na tu kávu tedy:-)

  Ziaju jinak kupuji jak dámskou, tak i pánskou a je to skvělá značka:-).

  OdpovědětVymazat
 2. Přesně takového chlapa mám doma. Ten používá jen mýdlo a vodu. Jak to ti muži mají jednoduché... :-) Jinak box vypadá zajímavě, ale u nás by asi moc nepotěšil. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. Moc se mi ten box líbí. A až na tu kosmetiku bych ho brala klidně o já jako žena, protože tyhle věci mi chutnají :D My kupujeme box jen pro pejska, tak možná ze začneme i pro nás :)
  Inspiration by Linda

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář :)

Labels