Jaké potraviny nejčastěji nakupuji v Lidlu?

dubna 26, 2018


Dnes se můžete podívat na nejčastější potraviny, které nakupuji když se ocitnu v Lidlu.
Předem upozorňuji,že nejsme vegetariáni, ani vegani. Nežijeme ultra zdravě, ale snažíme se..Ihned co vcházím do obchodu s košíkem se koukám po zelenině, Lidl má podle mě jedny z nejkvalitnějších potravin tohoto typu, nikdy se mi nestalo koupit třeba jahody jako v penny a doma přijít na to, že zespoda v bedně byla plíseň - takže vyhodit, 129kč.. Nejčastěji kupuji papriku, rajčata ať už normální nebo cherry, jarní cibulku pokud mají beru vždy. Vždycky procházím zeleninu a ovoce a kupuji podle toho, co mám doma a co je v akci. Marně se snažím najít síťku černých avokád, bohužel zatím pořád bezúspěšně.


Co se týče mléčných výrobků mám hrozně ráda jogurty z Lidlu - vždycky beru ty co jsou zrovna v akci, přítel dokáže sníst klidně každý den jeden takže beru ve větším. Měkké sýry miluji zase já, buď si z něj dělám pomazánku nebo je to nejjednodušíí - namažete chléb sýrem, přidáte zeleninu a snídaně je hotová. Jinak XXL týden jsem zažila poprvé v Lidlu a musím říct, že se nedivím,že ti lidi nakupují dopředu ve větším množství. Nijak jsem se nikdy nezajímala o to, aby spotřeba výrobků byla třeba 3 měsíce..vždy vše co koupím máme na 7-14 dní takže mě docela dostalo, že trvanlivost tohoto měkkého sýru je někdy v půlce června. 


Zrovna když jsem do obchodu zavítala, měli akci na croissanty takže jsem vzala příteli jako svačinku na cestu do práce. Čokolády z Lidlu milujeme a za cenu 14kč pardon ale chutná mi stejně jako milka, která stojí minimálně dvojnásobek a to když je v akci. Co se týče brambůrek a slaného sortimentu tam mi bohužel hodně chybí, chipsy byly chutově fakt špatné a sýrové koule se celkem daly, ale chipsy teda lidl dobré nemá.


Co ale na Lidlu miluju jsou uzeniny a sýry. A tady je opět ta spotřeba, 2 měsíce na plátkový sýr? Milujeme oba s přítelem mini vídeňské párečky, ikdyž je máme na 1 porci pro oba. Klobásu jsem si koupila do fazolové polévky, kterou budu vařit a šunky a salámy od značky PIKOK jsou prostě výborné. Máme zkušenost i se šunkou, ale tu jsme doma už měli.

Kam chodíte nakupovat VY? Chodíte do Lidlu?
Tento nákup mě vyšel na 504 kč. V akci byly klobásky, paprika a jogurty s taveným sýrem,nic víc.

You Might Also Like

6 coment�rios

 1. My chodíme nejčastěji nakupovat do Tesca, protože vždy nakupujeme ve velkém a v Lidlu nemají pořádný odkládací prostor. Na co chodíme do Lidlu velmi rádi, jsou velké čokoládové pudingy. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Do Lidlu chodím také moc ráda. Nejčastěji tam kupuji ořechy, zeleninové chipsy a zeleninu. zbytek je klasika jako mají všude - pečivo, jogurty, atd. Mám to spíš tak, že chodím do jednoho obchoďáku, ten se mi "přejí", tak pak chodím jinam a takhle to střídám pořád dokola :-) do Lidlu se ale vždy vracím...
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
 3. Do Lidlu se dostanu málokdy, ale když už tam jsem, vždycky si tam něco vyberu. Co tam často kupuji jsou plátkové sýry, ale i uzeniny. Se zeleninou s tebou v tomto souhlasím, takový Albert je na zeleninu přímo katastrofální. Takže za mě Lídl super :)

  OdpovědětVymazat
 4. Si si istá, že 54Kč nie je preklep? To je hroozne málo, veď to sú dve eurá, to nemohlo stáť toľko! :D

  OdpovědětVymazat
 5. zaujímavý článok :) párky a šunky tiež zvykneme kupovať tam :) a zeleninu tam tiež rodičia doma kupujú, no v brnenskom Lidli, ktorý mám neďaleko, je zelenina a ovocie katastrofálne :(

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 6. Jéé ty vídeńské mini párky mám právě v lednici a dneska na véču :D Říkala jsem si, že to mám celkem tématicky, když jsou dneska ty čarodky :D :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář :)

Labels