Aliexpress Haul 002

dubna 20, 2018


Je tady další týden a další Aliexpress Haul. V únoru/březnu jsem objednávala spoustu věcí, jak i můžete vidět na fotkách, musím říct, že z tohoto nákupu jsem v rozpacích, řekla bych na 50% spokojená..Bílé bodýčko bylo jedna z těch věcí, ze kterých jsem nadšená. Kvalita látky i ušití vypadá velice dobře a srovnala bych to kvalitově s H&M. Za ty peníze jsem dosti spokojená.

Cena: 2,18 $ (cca 45kč)
Odkaz: zde

Druhý kousek alias soupravička, z tohohle už tak nadšená nejsem. Na fotkách vypadá úplně jinak, na tepláčkách ze zadu má vyříznutou díru takže vůbec netuším, jak do toho mimčo dostanu a k čemu to vůbec je :D

Cena: 2,78 $ (kolem 55 kč)
Odkaz: zde


Pro někoho kýč, pro mě krásná dekorace. Tulipány mě hlavně překvapily svojí kvalitou, čekala jsem laciné květiny, ale materiál trošku připomíná hebký povlak na polštář, nebo plyšáka ledního medvěda, být ve větším - ustelu si na nich.

Cena: 4,59 $ (okolo 92 kč)
Odkaz: zde


Hraček pro zvířata a hlavně pro psy najdete na Aliexpressu hned několik stovek možností, zkusila jsem objednat více věcí a musím říct, že se všemi jsem spokojená! Věci jsem objednávala když jsem se chtěla zapojit jako dobrovolník dočasné péče, bohužel nevyšla nám ta fenečka a vzhledem k těhotenství si nemůžu dovolit mít většího pejska. Dohodli jsme se s přítelem, že až bude miminko větší tak možná, proto zatím dostane hračky pejsek od mamky (akorát ty mini provazy schovám)

Hamburger

Cena: 1,77 $ (okolo 35kč)
Odkaz: zde

Frisbee

Cena: 1,90 $ (38kč)
Odkaz: zde

Mini provázky

Cena: 1,03 $ (okolo 20kč)
Odkaz: zde

Gumová hračka

Cena: 1,09 $ (okolo 21kč)
Odkaz: zde

Kuřecí kost

Cena: 1,06 $
Odkaz: zde


Podprsenka je z dobrého a příjemného materiálu, ale já si objednala 40C a odpovídá to podprsence 36 (75B) z čehož jsme zklamaná, jelikož mi mám momentálně těsnou. Pro holky, které nemají žádné prsa a v těhotenství se dostaly na velikost B nebo C tak je to vhodné, pro mě nikoliv.

Cena: 93kč
Odkaz: zde


Černý klobouk jsem si přála už dlouho, jenže jsem nevěděla zda mi bude sedět a taky jsem nechtěla dávat 600 za jeden klobouk když jsem nevěděla, zda ho vůbec vynosím. Musím říct, že s kvalitou jsem spokojená není úplně špatný a až se narovná bude super. Jen musím říct, že kdyby byl o centimentr větší nevadilo by mi to. Sice mi sedí, ale mám pocit, že se mi zvedá nahoru.

Cena: 5,94 $
Odkaz: zde


Tričko, kterého jsem se ačkoliv ze začátku bála mě velice mile překvapilo. Co se týče kvality, je to tenčí bavlna, ale opravdu je moc příjemné. Jen jsem objednala velikost M a jsou mi krátké rukávy, kdyby někdo chtěl budu ho vystavovat v nejbližších dnech na Vinted. :) 

Cena: 7,04 $ (cca 140kč)
Odkaz: zde

Nejraději objednávám z Alíka bytové doplňky a různé plakátky, což mi připomíná, že se můžete v bližších dnech (do konce měsíce) těšit na proměnu naší chodby v bytečku. Jen musím doladit a sehnat pár věciček. :) 

You Might Also Like

5 coment�rios

 1. Já na Ali zase nejčastěji nakupuju obaly na telefon a ochranné skla. Teď jsem si zkusila objednat sportovní podprsenku, tak doufám, že nedopadnu, jako ty a velikost bude sedět. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. No jo, ten Ali je prostě zrádný. Já už většinou moc oblečení neobjednávám. Tu podprsenku bych neriskovala no. Já objednávám nejvíc věci do kuchyně, věci na tvoření a taky jsem odtamtud brala pár hraček pro malou a ty byly většinou velmi dobré kvality.
  Flavours of Amellia

  OdpovědětVymazat
 3. Ty tupilány vypadají fakt hodně hezky, člověk by ani neřekl, že jsou umělé :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 4. Já bych se asi na Aliexpressu oblečení objednat neodvážila, ale vypadá skvěle! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář :)

Labels