Dětské kousky z Wish/Aliexpress

března 24, 2018

Nakupování z Aliexpress a Wish snad už nemusím představovat, pokud ano - na internetu najdete spoustu článku i videí, kde lidé radí jak se tam dají levně koupit super kousky.Jako poslední věcička z těchto mi došel tento malý plyšáček. Materiálově je fakt bezvadný, takže rozhodně plánuju koupit od tohohle uživatele více věcí pro miminko. Pokud miminko zrovna nečekáte můžete objednat hračku i pro vašeho domácího mazlíčka, případně pro nějaké mimčo z rodiny.

Hodnocení: 5/5
Cena: 21Kč
Odkaz: zde


Malé růžové capáčky vhodné pro 0-3 měsíce, jenže oproti těm dalším tyhle by ještě odpovídaly :D řekla bych pro 3 měsíční miminko by mohly být už super.

Hodnocení: 5/5
Cena: 79Kč
Odkaz: zde


Růžové botičky vhodné spíše na jaro, možná léto - na to, že jsou psány na 0-3 měsíce tak dle mě absolutně nesedí a typuju to na 6-8 měsíční miminko, ale za ty peníze co bych chtěla.

Hodnocení: 5/5
Cena: 65Kč
Odkaz: zde


Botičky, které velikostí neodpovídají 0-3 měsíce ale využijeme je později.

Hodnocení: 5/5
Cena: 48Kč
Odkaz: zde


Bodýčka a celkově oblečení jsem z těchto stránek zatracovala, ovšem to co mi přišlo se dá srovnat s kvalitou v normálních kamenných obchodech. Velikost je napsaná 70, ale myslím, že je to pro novorozeně maximálně 3 měsíce, ale za ty penízky jsem byla nadšená a určitě zkusím ještě něco objednat.

Hodnocení: 5/5
Cena: 48Kč (koupeno v SALE)
Odkaz: zde


Původně jsem si myslela, že je to ručníček nebo plenka - po doručení sice nevím co to je, ale materiál je vážně super. Hrozně příjemný, takový miminkovský. 

Hodnocení: 5/5
Cena: 49Kč
Odkaz: zde

You Might Also Like

1 coment�rios

Děkuji za každý komentář :)

Labels