Vánoční glancbox - kosmetika 2017

února 19, 2018


První náhled do boxíku, tak co myslíte, že nás čeká?Deodorant Borotalco jsem často vídávala v reklamách v televizi, ale nikdy jsem se neodhodlala si ho koupit, upřímně, ten název mi připomíná spíše sprej proti klíšťatům :D měla jsem už tu čest ho párkrát vyzkoušet a jelikož se teď opravdu hodně dost potím, tak jsem za něj moc ráda, jako jeden ze 2 takových výrobků mi momentálně sedí. Můžu jen doporučit! :)


Pleťových krémů není nikdy dost, ráda je používám pro hydrataci pleti, jenže zrovna vůni růží nemusím, uvidíme jak na tom krém bude, zatím jsem ho nepoužila, mám rozdělané dva a až je spotřebuji, vrhnu se na tenhle =)


Dětský olej se nám v budoucnu bude určitě hodit, pochopila jsem, že je především na atopickou kůži, což ale určitě neznamená, že ho nemohou používat děti bez tohoto kožního onemocnění.


Prostředek na nádobí Pur jsem v boxu opravdu nečekala, ale to nic nemění na tom, že ho využiju. Přesedlala jsem ze značky Jar na značku DM drogerie mají za 29kč prostředky na nádobí i v ovocných vůních a myjou hezky.


Doplněk stravy já na tohle moc nejsem takže nevím,zda to využiji, ale zkusím ho někomu podarovat.


Pleťový krém, který mě ovšem zklamal jelikož mají napsáno 40g ale krém je jen vzoreček a má přibližně max 5g což mě hodně zklamalo, uvidíme jaký bude.


Tělový olej, který určitě využiji jen mě zase mrzí, že místo celého balení jsou opět jen vzorky.


Anti perspirant pro mého drahého, sice to ocení, ale nemá žádné zvláštní požadavky :D


Dva časopisy, které jsou ale úplně k prdu :D


Navíc kniha jak se oblékají němky mi je opravdu taky k prdu :D

Závěrem bych řekla, že za ty peníze to opravdu nestálo, na facebooku se rozjely ostré diskuze,kdy 70% žen nebo slečen absolutně nebyly spokojeny a já s nimi souhlasím. Za cenu 499,- bych čekala mnohem více a navíc nic z boxu nemá absolutně nic společného s Vánocema, tak jak brandnooz sliboval, čekala jsem alespoň nějaké vykrajovátka..

You Might Also Like

0 coment�rios

Děkuji za každý komentář :)

Labels