Adventní kalendář Douglass 2017

února 19, 2018


Letos jsem si sice adventní kalendář kupovat ani nechtěla, ikdyž mě jich pár zaujalo, ale nechtěla jsem utrácet penízky. Nicméně mě přítel příjemně překvapil, když mi ho posledního listopadu donesl domů a daroval mi jej. Na první pohled vypadá luxusně, ve srovnání poměr výkon nemohu posoudit, jelikož jeho pravou cenu ani neznám.
První okénko nám skrývá spchový gel s vůní jablka a možná troškou skořice, upřímně mi připomíná jablečný štrůdl, proto si ho chci nechat na období Vánoc. Oficiálně je to karamelové jablko.


Hydratační polštářky, které se aplikují pod oči na 10-15 minut. Mají hydratovat a rozjasnit oční okolí. Jednou už jsem podobný výrobek měla a bylo okamžitě vidět zlepšení.


K pilníku na nehty asi není třeba komentář, je papírový.


Miniatura krému na ruce 10ml s bambuckým máslem, měl by hezky hydratovat, vůně není nijak příjemná, pro mě spíše naopak - má gelovité složenígumička, která se bohužel po pár hodinách rozpadla


Hydratační obličejová maska - pokud se nemýlím, je to taková ta noční maska jako mám už doma od značky Balea. K této masce se určitě vyjádřím v nějakém článku, kde budu představovat spotřebované produkty.


nůžtičky na nehty, nejspíš jako klíčenka


Sprchový gel s vůní malinové makronky 10ml - krásně voňavý sprchový gel


Hydratační sněhová maska 10-15 minut a poté setřít. více ve spotřebováno


Šumivá bomba do koupele s vůní cukrové vaty (již použito) - rychle se rozpustila a vodu zabarvila do takové mléčné barvy, vůně ustupovala a voda byla taková zvláštní - bomba má zvláštní složení, nebyl tam cítit olej jako v jiných bombách. Takže to nebude nějak extra hydratační..


Rozdělovače na lakování nehtů na nohou nebo rukou


Hydratační mléko na tělo s vůní mangového másla - oproti krému na ruce ze stejné řady není tak moc hutný a hezky příjemně voní - asi bych uvažovala o větším balení


Zlatá čelenka do vlasů


Houbička na make up, je příjemně měkkoučká, snad se s ní bude dobře pracovatTělový peeling s vůní malinových makronek


Samoopalovací ubrousek na obličej a tělo


Tuhle tužku už mám z loňského kalendáře a musím říct, že to není žádná hitparáda. Je sice krásně černá, ale na můj vkus je hodně měkká, což by ani nevadilo, ale dokáže se během pár hodin hezky rozpít - ale záleží na dni a ročním období.


Krásná vánoční gumička do vlasů


Stejná řada jako u sprchového gelu - asi jsem se zamilovala


Dřívka na nehtovou kůžičku


4 kroky k perfektnímu pilování nehtů


Stejná řada jako sprcháč a krém na ruce, ale není tak hutný


Lak na nehty 74 Heart Break - krásná rudá barvička


Krásná černočerná řasenka s dobrým tak akorát kartáčkem a na oko dobrou konzistencí, měla by to být objemová řasenka - uvidíte ve spotřebováno


You Might Also Like

0 coment�rios

Děkuji za každý komentář :)

Labels